The Unnamed story (VÁNOCE)

24. prosince 2015 v 16:52
No, tak k tomuhle snad nikdo nepotřebuje komentář jen vánoční stromeček...🎄

Úhlu pohledu se nám ujal Sack...

Všichni byly už ráno, jako zralí na kazajku. A to mi Wave ještě oznámila, že jsem zaspal to nejhorší.
Očividně toho měla chudák poltergeistská dost. Poslední dny nedělala nic jiného, než stála u trouby, která ani pořádně nefunguje, nebo odháněla ostatní od naší "lednice". Sotva se vznášenla a z chapadel ji padaly řetězy a skleněné ozdoby, které hladová Camm začala okamžitě po dopadu žužlat.
Na stěnách se objevovala Dotova a Stínova umělecká díla, na které, když někdo sáhl, dostal po hlavě a nevěřili byste, jak silně umí ta křídová skica praštit, nebo obyčejná tma podkosit nohy!
O osvětlení se starala Loutka s Bláznem a Pegg, kteří místo toho, aby osvětlovali, jen blbli s elektřinou a světýlky... jako když před dvěma dny omotali jednu z lidských loutek a potopili ji do řeky, aby i naše rybičky měly Vánoce... nevíte jak je těžké dostat mrtvolu z vody bez toho, aniž byste se namočili, nebo si Vás někdo všiml.

Jakmile mě Wave uviděla, hodila na mě zbytek toho, co udržela v rukou, ukázala na Pegg, Camm, Loutku a Blázna, aby jsme šli ozdobit náš strom, který nám roste z podlahy až do podkroví.

Pod stromem...

"No, jak začít? " podíval jsem se nahoru ke koruně... která byla o tři patra výš, než my.
"Já navrhuju, ať tam vyleze někdo ohebnej, kdo zvládne to všechno dát až nahoru..." promluvila Camm a přitom žvýkala jednu plastovou ozdobu, teda bývalou plastovou ozdobu.
"Jo na mě se nekoukejte, víte, jak lezu po svislejch věcech, ne?" Zaprotestovala Loutka a dala si ruce za záda na znamení, že se nikam nehne.
"Tak Pegg, mohla bys-" "Nemohla! Vylez si tam sám, když tak chceš!" Odsekla Pegg, která měla už plné zuby toho, jak jí "nutíme" aby si dobrovolně likvidovala deštník.
V tom začal Blázen zpívat a bez rukou vyšplhal po kmeni s jedním řetězem v puse, co vyrval Loutce z ruky.
"Né! Slez dolů! Ten řetěz je můj!" Vyjekla Loutka a použila MOJE záda jako skokanský můstek. Camm se ovšem musela připojit a já s Pegg jsme jen sledovali, jak ve větvích skáče Blázen, za ním se plazí Loutka držící konec řetězu a Camm... se zastavila u uschlého listí a začala ho ochutnávat.
"Vrať ten řetěz, dělej!" Vykřikla a chňapla po Bláznovi, který se jen usmál skrz obvazy a začal si zpívat "Utíkej, Loutko, utíkej, utíkej, zdrhá ti Blázen pomalej, pomalej..." "No jen počkej!" Dupla palcem do větve a popadla světla, která měla omotaná kolem sebe, připravená Blázna zabít.
Camm se nějak zasekly obvody, jak se jí větvičky zasekaly mezi zuby a kovovou čelist a začala trochu jiskřit, Blázen se vrhnul střemhlav dolů a Loutka po spirále kolem kmene za ním.
Blázen zuby otevřel dveře do sklepa a poslední, co bylo slyšet, byl Loutčin démonický hlas rozléhající se do všech podzemních cest.

"To je nádhera!" Ozvalo ss za námi. Byla to Wave, chapadla měla na zemi a jen zírala na... dokonale ozdobenou korunu i kmen a se "sněhem" který čím dál tím víc prskal z Cammina obličeje, Loutka nejspíš právě ve sklepě zabijí Blázna, ale Pššššt!
"No, to musíš umět, no." Usmála se Pegg a za ní žuchla Camm, ze které se začínalo trochu kouřit a jiskry létaly po celé chodbě.
Wave už se chcěla zeptat, co se tady OPRAVDU stalo, ale já jen nahodil úsměv, nátáhl ruce a se všemi podkožníky vykřikl "Prskavky! " teda, podkožníci jen třepali předním párem nohou, já tady byl ten debil, co tu tancoval kolem jak .... nebudeme se k tomu vyjádřovat.
"No dobrá..." přikývla a zmizela pryč se vyspat.
Právě v čas. Jen co zmizela, Camm tak prochu vypadla do běla roztavsná čelist a kamera z oka a ze sklepa vyběhl Blázen celý od krve, za ním následovala naštvaná Loutka s obrovskou injekční stříkačkou plnou nějakého jedu v ruce snažíc se ho doběhnout i přes absenci kloubů a kostí.
"Kfukvoví?" Podívala se na mě Pegg a z kapsy vytáhla pár kusů ukradeného cukroví z kuchyně.
"Stejně nás Wave zabije, až to zjistí...tak proč ne..." pokrčil jsem rameny, nasadil papírovou tašku na hlavu, aby nikdo neviděl, že mám cokoli v puse (skrz díru na mé tváři způsobenou hladovými pavoukovci) a pomalu se vypařil nahoru, pryč od Vánoc a vším s nimi spojeným.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 18:07 | Reagovat

Ja by som povedala, že tých blaznov je tam viac xD. Je to super!^^
Veselè vianoce, Stringless :3 (mňa čakä posledný článok, ale ten bude o 20:00 xDDDDDDD). Však čo pre vas neurobím?^^

2 stringlesspuppet stringlesspuppet | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 18:13 | Reagovat

[1]: jéj! Tobě taky!

3 Ami Ami | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 18:44 | Reagovat

[2]: Ale ty si to zaslúžiš viac^^ :-D

4 stringlesspuppet stringlesspuppet | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 20:05 | Reagovat

[3]: jo? Chceš vidět fotku pak deset minut starou, kde vypadám, jak Herbík na LSD? ○w○

5 Ami Ami | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 21:09 | Reagovat

[4]: Ano ploším xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama