FNaF díl 3.

3. ledna 2016 v 19:28 |  FNaF
Jo, mělo to vyjít už před Novým rokem, ale hold se to neuložilo a já už neměla nervy to dělat celý od zvona..."Takže ...vy všichni jste... jakože... mrtví...?" opakoval pomalu Mike to, co z Mayina hodinového vysvětlování pochopil.
"A zabil Vás někdo... ve... fialový košili,... co teď někde běhá po týhle budově s váma?"
"Přesně." přikývly May s Mangle, na které se Mike pořád díval trochu divně... jako na všechno tady.
"A kde že přesně je?" zeptal se a rozhlédl se kolem sebe
"Ne, tady opravdu ne. Nejpsíš se někde schovává, jako obvykle, někdy chodí i ven... prostě, pryč od nás. Ví, co by ho čekalo, jako všechny, co tu zatím pracovali a nikdy se už nenšl-" spustil Marionette, ale v půlce věty ho Freddy chytil za malovanou pusu a odtáhl ho dál, z doslechu těch u stolu.
"Jsi blázen? Ještě uteče!" vykřikl po něm. Byl o tak metr a půl vyšší a rozhodně nebyl vypelichaná stará loutka (těch loutek se tady až moc... Loutka, Marionette, Stringless... no nic, jdeme dál), ale Marionette ho chytil za nos a přitáhnul ke svému obličeji.
"Stejně se to dozví, když ne ode mě, tak od někoho z nich jo! Freddy, snad si nemyslíš, že tady vydrží! Ještě denska to zabalí a zdrhne!"
"Ale no tak, ty už nechceš tady mít někoho, kdo se před námi nebude zavírat, nebo utíkat?" podíval se na něj smutně Freddy.
"Kdyby ho tady Bonnie nevyděsil k mdlobám a Chica neodnesla sem, taky by už zdrhnul!" namítl Marionette
"Ale teď nevypadá, že by někam chtěl jít..." přidal se Bonnie do rozhovoru, když uslyšel své jméno.
"Neduď blbej, jen se přetvařuje, vidíš, jak se pořád rozhlíží? hledá místo, kudy zmizet! " ukázal na něj svým pruhovaným drápem.
"Ale May z něj nespustí oči a-" "MAY TADY SVÝMU BRATŘÍČKOVI POMÁHALA NÁS VŠECHNY ZABÍT, TAK NEVÍM, PROČ BY NEMOHA ZABÍT I JEDNOHO NOČNÍHO HLÍDAČE NAVÍC!!!" vybouchl Marionette a v ten moment na sebe strhnul veškerou pozornost... zkrátka, bylo to slyšet všude. "No, to se ti povedlo..." vynořil se vedle něj Foxy, který byl do té doby mimo provoz... "Alespoň mu už nemusíme nic nalhávat." pokrčil rameny a když uviděl pohledy ostatních, pro jistotu zmizel ve své skříňce.
Mike zamrznul na místě a podíval se na May ještě vyděšenějsím pohledem, než předtím. "To-to- je to p-pravda?!"
"No..." podívala se na něj May. "Ano... ale..."

V ten moment vypadl proud.

"Co se stalo?" vykřikla Chica a zmateně zamrkala.
"No co bys řekla?" vykouknul Foxy za závěsem a nad tím splašeným kuřetem jen protočil očima.
Vlastně, všude kolem svítily jen oči všech robotů a v zadu na chodbě červený nápis EXIT, který byl ale stejně zamčený.
"Emm.. já... půjdu... najít jističe..." vycouval Mike pomalu od těch... věcí ale v tom ho chytila May za rameno "Jdu s tebou... pro jistotu, že se ti... nic nestane!"
"Nemyslím, že bych byl ve větším nebezpečí u jističů, než vedle vražedkyně... nevím kolika dětí..." vytrhnul se jí a pokračoval dál. "Ale já je... nic..." povzdechla si May
Obě dvě se na sebe krátce podívaly a pak zmizely na pokyn Mangle ve ventilační šachtě.

Mike mezitím zmizel v místnosti nejdál od hlavního sálu, zavřel za sebou a sjel zády po stěně až na zem, kde dlouho jen zíral do tmy a snažil se to všechno rozdýchat.
Pak vylezl zpět nahoru a baterkou posvítil na zeď naproti němu.
Byly to jističe! Jaká to náhoda...
Pomalu k nim přešel a otevřel dvířka, která je chránila.
V tom si něco uvědomil. Přímo vedle něj je další robot. O dost starší, než ostatní. I ta opelichaná loutka vedle něj vypadala jako nová. Byl popraskaný, neměl jedno ucho a místy mu chyběly kusy plechu.
"A ty jsi kdo?" ucouvl Mike a posvítil si na něj baterkou. Ještě si překontroloval místnost, ve které byl tenhle kus šrotu ukrytý.
Na ceduli znělo:SKLAD NÁHRADNÍCH DÍLŮ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 4. ledna 2016 v 19:02 | Reagovat

Ja neviem prečo, ale pri tom som sa smiala ako idiot (koniec koncov, zas som idiot) X'D. Mám podozrenie... ja neviem. Je to Goldy? :-D
Pls píš ďalej toto a hlavne rýchlo, ja milujeeeeeeem FNAF FF :D.
To poznám, keď sa neuloží článok ???

2 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 4. ledna 2016 v 19:17 | Reagovat

[1]: :-D
No, Goldy... budeme tomu tak říkat...😅

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama