Blázinec 10

3. března 2016 v 21:35 |  Blázinec
Jedeme v druhý polovině, polovině, polovině, jedeme v druhý polovině a... co to sakra dělám.
Vaše odpovědi mě zmátly.
Jsem zmatená, A, nebo B?
Vyřešíme to jinak... Wave pořád mele o 6-18 6-18= -12 . (-1)= 12:4= 3. 3 trojúhelník má tři strany. stranu A, stranu B a stranu C. Pokud sečteme strany A2 a B2, vznikne nám C2. C2 odmocníme.
Vyjde nám C.
A C je taky odpověď.
Ano, je tu možnost C. (PS: Vitamín C je důležitý)


"Myslíte, že jsou pryč?" zeptal se Peter a snažil se nevnímat ty zvuky, co se ozývaly všude. Ten řev, kvílení, smích, pláč, volání, bouchání, mrtvolný pach a jen fakt, že tu jsou tihle polomrtví blázni. Snažil se myslet na jediné. Na útěk.
Moudrost, co kontroloval, zda-li na chodbě nikdo není se po krátké době otočil na čtyřku, které poručil, aby si zalezli do kouta místnosti.
"Máte chvíli času. Zmizte dokud to jde!" pootevřel dveře a uhnul stranou, aby mohli projít.
"Držte se ve tmě, to bude nejmenší šance, že si vás všimnou a rozdělte se, když budete spolu, snadněji vás zabijí."
"A co když se někomu něco stane, to ho tam necháme?" zaprotestoval John
"Buď on, nebo vy oba..." zavrtěl Moudrost hlavou nesouhlasně
"Roztrhají vás na kusy. Kromě vás tu nikdo nebyl už přes rok. Rok tu nikdo neměl co jíst. Už to nejsou ti pacienti, co tu byli kdysi a čím se snažili po dlouhou dobu zůstat. Teď jsou to hladová, krvelačná monstra. Je jim jedno, jak budete trpět, jak budete křičet, nebo se bránit, jen si z vás udělají zábavu na těch deset minut, než vás zabijí, rozškubou a snědí... byl jsem toho svědkem nespočetkrát... nemáte šanci ani jeden z vás... nikdo zatím neměl a ani mít nebude... ne dokud-"
"Dokud co?" skočil mu do řeči Mark, protože to vypadalo, že tu Moudrost bude zanedlouho házet nábytkem.
"Dokud tu ten slavíček bude zpívat ostatním do hlav." udpověděl a upřel na něj až děsivý pohled. O okamžik později mu nejspíš došlo, co za slova se mu právě podařilo vypustit z úst a jen pokynul, ať raději pokračují a nechají tohle místo navždy domem hrůzy, do ktérého už nikdy nevkročí.
Ale směrem k nim se linul ten hlas, který donutil Moudrost, aby rychle vyházel všechny do části patra, které považoval za bezpečné a zamkl za sebou dveře.
Za pár vteřin někdo potichu zaklepal na dveře.
"Já vím, že tam jsi, Blázna se neboj a otevři!" Moudrost se chvíli rozmýšlel, zda-li to má riskovat, ale nakonec pomalu otevřel.
"Tak kde jsou! Kam jsi je poslal! Zajistit, aby neměli šanci odejít?" podíval se na něj s odporem, když ho málem povalil na zem.
"Na to bych se tě měl ptát spíš já..." Blázen ze rozhlédl kolem sebe, jestli ho někdo neslyší, zabouchl dveře a omotal Moudrosti kolem krku své křivé pařáty.
"Vím, že jsi s nimi a rebélii tu nestrpím, raději to vykop, nebo tě oknem vyhodím..."
"Máš bludy? Tady nikdo nebyl, asi jsi jen viděl někoho, jak je hledal, nebo se na chodbě zapomněl..." snažil se mu Moudrost vykroutit jak nejopatrněji mohl.
"Nejsem slepý, snad ještě rozeznám, kdo je zdejší a kdo cizí..." ušklíbnul se a pod postelí uviděl neznámý předmět.
"Ale to se podívejme, tak že tu nikdo nebyl... nejradši bych tě za tohle na místě zabil!" podíval se na malou kameru, která musela někomu vypadnout z kapsy, nebo ji tam omylem nechal a jeho tělem projela další vlna vzteku, hodil Moudrost na zeď a zaryl do jeho krku své drápy.
Měl ale nevýhodu. Byl o dost menší a jeho ruce, co byly zvyklé na nošení se v rukávech kazajky se každých pár vteřin více a více klepaly. Nakonec jeho sevření povolilo natolik, aby si s ním mohl vytočený Moudrost poradit.
"Začínáš mít záchvaty, radím ti, poraď se s doktorem, nebo si ještě ublížíš." řekl a doslova s Bláznem seknul o podlahu a zkřížil mu ruce na hrudi. Ovšem, že ten maniak začal řvát, ale nikdo ho tady nemohl slyšet.
Nakonec skončil ve své bývalé samotce, se svázanýma nohama a přes pusu provizorní roubík v podobě prostěradla.
"Až se uklidníš, sám si zavoláš někoho, kdo ti otevře... ale dříve tě buď stejně najdou, nebo se ty dveře rozpadnou. Užij si to, ty vrahu!" zavrčel a zabouchl těžké kovové dveře.
"Ten tě moc v lásce nemá..." zasvištělo vzduchem.
"Mhmt thmch!" sekl po něm Blázen a plazil se po zemi jako nějaký červ.
"Proč? Konečně tě dohání... svědomí?" mihnul se na sněně stín.
"FHMFM FM MHMT THMCH!!!" vyjel po něm a praštil hlavou do míst, kde se stín objevil.
"Ale ale! No to to trvalo! Půl století... řekni, křičely ty holky, když jsi jim drásal oči?"
"SKLAPNI UŽ!!! UŽ BUĎ TICHO!!! JINAK-" "Co. Co mi uděláš? Umíš vzduch trhat na kusy?" rozesmál se přízrak. "Nebudu tě tu rušit, Vaše Bláznivosti ve Vašem setkání s Vaší vražednou minulostí." zasmál se přízrak a vypařil se.

"To ne..." zastavila se Alice s uprotřed velmi rychlé chůze.
"Co se stalo?" pohlédl na ni Mark a už si myslel, že Alice kolabuje.
"Moje kamera, měla jsem tam všechno, co jsme tu viděli, teď je pryč!" začala panikařit a prohledávat všechny kapsy a záhyby oblečení, zda-li tam někde není.
"To teď neřeš! Padáme než nás najdou!" popadl ji John na loket a rozeběhl se s ní jak nejrychleji mohl. Jeho rána pořád krvácela a jeho košile, kterou tu někde ukradl už byla z poloviny rudá, takže sem vlastně i zapadal.
Čím blíž byli hlavní místnosti, tím častěji slýchali hlasy a kroky pacienů.
"Asi bychom se měli rozdělit..." zhodnotil Peter a Alice se při představě, že by tady měla být sama málem složila. "Jdu s tebou." rozhodl se Mark téměř okamžitě. "No co, pořád tu je šance, že nás nechytí."
"Sejdeme se u toho okna, do hodiny, ano?" oznámil John.
"Budeme v to doufat." přikývla trochu nešťastně Alice a všichni se na rozloučenou obejmuli.
Možná už na posledy.

"Vidíš ty chudáky?" rozesmála se Loutka a omylem upustila Klubkovi na hlavu kus nějakého orgánu. Ten trochu znechuceně vzal maso do ruky, ale nakonec ho přece jen snědl, což v něm probudilo krvelačnost a jeho bojácnost jaksi pohřbilo někde uvnitř "Měla jsi na mysli: Vidíš ty chudáky s tak lahodným masem?"

A) jít ke schodům
B) jít po chodbě
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 4. března 2016 v 18:56 | Reagovat

Oooo, ten koniec je super! Dávam možnosť.... a)? :D

2 Jane The Killer Jane The Killer | E-mail | Web | 6. března 2016 v 14:04 | Reagovat

Nádhera jako vždy :) a)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama