Blázinec 11!

10. března 2016 v 21:12 |  Blázinec
Jop, už se nám to krátí. Navíc se mi podařilo přeskočit asi dvě části, ve kterých by stejně byla nuda, za což... nevím, jestli mám být happy, nebo ne, protože tuhle povídku mám ráda a nechci se ji nijak zbavit, ale taky proto, že nemám, ČÍM tu nahradit to prázdné místo, až tu s tím skončíme... teda zatím ne. Ale don't worry, makám na tom! (i když to bude naprostá kravina, kterou mi tu odignorujete!)
Nu nic, jdeme na možnost A!
A nyní už se na možnostech moc změnit nedá... ale pomůžete mi se začátkem, to jo!


Bude to trochu kratší, no!

Tak se čtyřka rozloučila a každý šel jiným směrem.
John šel do leva, kde byla okna a také světlo, Mark a Alice se odvážili sejít po schodech a Peter šel k jinému schodišti, které bylo v rozpadlejší části budovy.
Peter šel po chodbě, po které už dlouho nikdo nešel. Byl tu prach a na podlaze se válely trámy propadlé střechy, co tam nahoře držela jen silou vůle.
Navíc tu nebylo pořádně vidět na cestu, což bylo zlé.
Bylo to tu jak minové pole a za každým rohem mohl být někdo z nich, nebo se při šlápnutí na špatné prkno mohla propadnout podlaha.
Na zemi byl schoulený jeden z pacientů, kolem kterého byl Peter nucen projít, aby se dostal na druhou stranu chodby.
Nevypadal, že by byl nějak nebezpečný. Ležel tam na boku, rukama si zakrýval hlavu a obličej a když zjistil, že tu je někdo s ním, začal se třást a zamotal se do sebe ještě víc, ale u těhle nikdy nikdo neví, co jim problikne v mozku. Peter se pro jistotu přilepil k protější zdi a nespouštěl z něj oční kontakt. K tomu se nažil nezakopnout, nebo nespadnout na nějaký ostrý předmět na podlaze.
Když byl téměř naproti němu, vyrušil ho hluk z nějakého pokoje.
Peter se rychle ohlédl, jestli se někdo neblížíjeho směrem, ale vypadalo to, že ať tam byl kdokoli, zůstal na svém místě, nebo utekl druhou stranou.
Když se podíval zpět na toho na zemi, ležel tam a rukama si pořád zakrýval tvář. Rozhodl se to risknout a odejít chodbou, aniž by mu věnoval větší pozornost.

Jen se ale otočil, ten na zemi ho chytil za kotník a strhnul dolů na zem. Peter samozřejmě vykřikl a snažil se toho druhého odkopnout.
Ten ale na kopance ani křik nereagoval a jednou rukou si pořád zakrýval oči.
Přelezl po Peterovi a když rukou po slepu zjistil, kde se nachází jeho obličej, začal mu drápat do očí. Přidal i druhou ruku, kterou si svoje oči zakrýval.
Důvod byl prostý. Někdo, nebo něco mu ty jeho oči buď vydrápalo, nebo se za ten čas rozložily a on teď chtěl jiné.
Naštěstí, nebyl moc silný a Peter ho jedním vydařeným kopnutím do břicha odkopl na zem a co nejrychleji se hrabal zpět na nohy.
Moc dobře se nedíval na cestu, kudy běží a hlavou narazil do nějaké staré trubky, (XD roura!... no... nic) která ho málem poslala znovu na zem.
Podíval se na trubku pořádně. Nebyla to trubka.
Bylo to... jeho páčidlo, které někdo za rohem držel.
"Heleme se, Páčidýlko se přišel ukázat!" zasmál se přízrak, co se právě vracel od Blázna
"Viděl jsem všechno. Sleduju vás celou tu dobu, co jste tu! Pamatuješ ten hlas v kameře? To jsem byl já!" zasmál se proplul Peterem, jakoby nic.
"Ou, já jsem Křik! Ale někdo mi říká i BuďUžTICHO! Víš proč?" pohlédl na Petera a ani nečekal na jeho reakci, která by stejně nepřišla.
"Někdy rád mluvím, rád si povídám... dobře, hubu nezavřu, ale když mě něco naštve..." a k tomu začal křičet na celou budovu.
"A to jistým lidem může působit jisté problémy..." zasmál se a zmizel. Peter se rozhodl zmizet, jak nejrychleji mohl a rozběhl se přímo za cedulkou, která ukzovala na schodiště.

Bohužel, Křikův i jeho řev slyšeli i Loutka s Klubkem a několika dalšími, co se hned šli podívat, kdo jim to tak hezky křičí.

Když Peter probíhal kolem uličky vedoucí kamsi k pokojům, vyděsilo ho vyšilování jednoho z pacientů a z nepozornosti zakopl o nějaký trám.
"Hej! Někoho vážně slyším! Nejsou to jen bludy!" podíval se Klubko na Loutku, Plíživce, Psychopata a Albertu, která už nebyla v kazajce.
"Myslíte, že šel ke schodům?" To potom už asi bude dole, kde ho kuchle někdo jinej!" zavrčel Plíživec
"Ale je tady, je, pořád!" prosvištělo vzduchem "Ale je u samotek, měli byste si pohnout, jinak se dostane do spárů Dvojtváři!" a ozvalo se táhlé zakvílení.
"Tak na co čekáme! Těším se na ty šťavnaté kusy teplého masa, jak se budou rozplývat-" básnila Loutka, ale Alberta ji jen podkosila nohu, protože její přeslazené řeči, které ji nutily zvracet opravdu něchtěla poslouchat.

Peter konečně doběhl ke schodišti, které bylo chráněno kovovou mříží. Když na ni chtěl sáhnout, aby otevřel, projela jeho rukou elektřina. Stejně, jako se to stalo Markovi.
Zkusil otevřít ještě jednou, ale přízrak, který dveřmi probijel se nechtěl hnout z místa.
Zmizel, až když bylo pro Petera příliš pozdě.
Plíživec mu skočil ze stropu přímo na hlavu a přišpendlil ho tak k zemi. Peter se snažil vykroutit i teĎ, ale narozdíl od Pohledu (ten bez očí) Plíživec byl nad jeho síly.
Klubko a Psychopat ho popadli za ruce a nadzvedli nad zem.
"Dámy mají přednost!" zasmál se Plíživec a nechal Albertu s Loutkou, ať si z něj urvou kus masa jako první.
A kdo z toho měl největší radost? Loutka. Ta se vrhla Peterovi na krk a začala z něj trhat kusy kůže.
Peter se snažil křičet, ale teď mu to nebylo nijak platné. Jen tím Loutku donutil, aby mu vyškrábala hlasivky a hrtan.
To už se ale připojili všichni a Peter začal ztrácet vědomí, přestával cítit bolest a všechno se začalo rozpijet.
Poslední slova, co kdy slyšel, byla Klubkova.
"Máš úžasně sladkou krev, věděls o tom?" který mu za okamžik prokousl krční tepnu (nevím, jak se stalo, že mu ji Loutka nechala)

Když se všichni dostatečně nasytili tělem Petera, ušlyšeli z jedné uličky hodně podivný rozhovor... jednoho člověka...


Juj! To je poprvé, co rozhodujeme za pacienty!
Takže:
A) nechat toho někoho být
B) jít za ním
C) Ňááá... jídlo!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 11. března 2016 v 22:37 | Reagovat

Super! Snaď Blázinec bude mať ešte veľa častí :D.
A dávam možnosť b) :3.

2 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 11. března 2016 v 22:49 | Reagovat

[1]: ještě pár ano, ale víc nic...
Ou b! Jeeej!

3 Jane The Killer Jane The Killer | E-mail | Web | 11. března 2016 v 23:16 | Reagovat

Super ^^ b)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama