FNaF 6 + TAG.

6. března 2016 v 17:32 | Stringless |  FNaF
Stringless má hlasivky ve dřezu a mluví jak zmutovaná veverka, takže sem píše další FNaFko! Jeej!
A pokud se neudusí, možná dá i ten TAG od Ami, na který kašlu... jejej, já měla udělat i Silvestr... no, tak zatímco já budu zdrhat, vy si tu můžete v klidu číst... nebo tak něco...


Mike vešel do 'kanceláře', co by se měla nazývat 'skladištěm papírů a nepotřebných pitomostí, které byl někdo moc líný vyhodit'. Nikdo v ní už nebyl. Hlídač, co to tu měl mít na starosti, odešel dřív, aniž by o tom někomu řekl. Mike si sundal sněhem zapadanou bundu a s židlí odjel k nejbližšímu topení, aby trochu rozmrznul.

"Tak ty ses vrátil?" ozvalo se z chodby. "Můžu vědět proč?" byl to ten trhlý zaměstnanec. Bylo to poznat už jen díky tomu cigaretovému zápachu. "No, nejsem v... příliš... optimální situaci, co se týče financí. A jediné, co se dalo sehnat bylo tohle, nebo benzínka." řekl a znuděně se začal přehrabovat v jedné hromadě papírů.
Byl tam nespočet dětských čmáranic, starých plakátů a novin. Z přehrabování ho vyrušilo nějaké dítě, co začalo ječet, když tu jeho rodiče oznámili, že oslava končí a restaurace zavírá. "Pitomí spratci!" syknul ten v chodbě a zacpal si uši.
"Ty asi děti nemáš moc v lásce." zasmál se Mike a hodil si nohy na opěradlo.
"Byl bych schopný vraždit, jen za deset minut ticha!" vykřikl bezmyšlenkovitě.
"Já bych byl rád za alespoň někoho tady, už se mi zdálo, že si povídám s roboty."
"Roboty?"
"Jo, dokonce se mi zdálo, že mě jeden chce zabít, ale pak mi došlo, že jen vypadla elektřina a já po tmě vrazil do starýho kostýmu králíka!" zalhal Mike, aby to nevypadalo, že se totálně zbláznil.

Ten v chodbě si zakryl hřbet ruky, co měl omotaný zakrváceným kusem látky, který strhnul a hodil do koše pod stolem.
"Teda ty seš taky dobrej, cos dělal!" podíval se Mike na několik rudých kruhů.
"No... závada na... autě! Ano! Závada na autě! trochu blbnul motor a když jsem si vyslel, že vím, co mám dělat, stalo se tohle! Teda! To už je tolik? Budu muset... eee... domů! Uvidíme se... uvidíme se zítra, vlastě dnes, vlastně, no... Zlom vaz..." rychle si přes ruku přetáhl rukáv své košile a vycouval k východu.

Mike jen pokrčil rameny a pokračoval v přehrabávání harampádí na topení.Většinou to byly obrázky robotických zvířat, nebo skupina dětí, jak sedí kolem stolu a mají úsměv od ucha k uchu.
Mezi tím ale byl i obrázek nakreslený na stránku jídelního lístku. Nějaké dítě nejspíš nenašlo papír, na který by mohlo kreslit... se stává. Zajímavé bylo ale to, CO to dítě nakreslilo.
Nebyl tam ani robot, úsměv, nebo alespoň balónek. Nebylo to ani uvnitř.
Co se tak dalo rozluštit, byly dvě postavy. Jedna malá a druhá vysoká, jakožto dítě a dospělý. Byla tam lampa a lavička, takže by se dalo odhadnout, že místo, kde se tohle odehrávalo, bylo někde před hlavním vchodem.

Malá postavička v tlustém svetru ležela na zemi se slzami na tvářích, i když, díky stínu pod ní to vypadalo, jako když se vznáší a ta velká, co měla krátký rozcuchaný culík a modré šaty, nebo svetr, možná bundu... usmívala sea držela dítě za ruku jako když ho chce uklidnit, nebo co. Měla taky něco v kapse, možná peněženku, nebylo to moc dobře poznat. Vzadu bylo auto ve stejné barvě, jako oblečení té velké postavy.
'Asi kreslil kamaráda...' pomyslel si Mike a podíval se na podpis, který tam autor nechal. Jméno nepřečetl, ale to, co bylo za jménem vypadalo jako 7.
'Celkem dobrej, na sedm, ani já neumím stíny, jako on a to je mi 3x víc...' a pak mu to došlo. Malé dítě stíny kreslit neumí, nebo ne tak pořádně a většinou na méně, než třech pastelkách, nebo fixách nezůstane.
Navíc, tady, pod barevnou lampou byly barvy trochu pomotané a většina z nich splývala do pouhých odstínů.

"Tak to počkat... tady něco nehraje..." podíval se Mike blíž na kůži onoho rodiče. byly na ní malé hnědé tečky. na krku, rukou, obličeji... všude. Na bradě to mělo také něco... možná bradku, nebo to mohl být jen mylný tak tužkou. Mike zhasnul lampu za ním a vzal svoji baterku s bílým světlem. Rozsvítil.
To, co viděl na nejdříve nevinné kresbě ho málem shodilo ze židle, na které teď 'seděl' vzhůru nohama. Kleknul si na zem a pořádně se podíval na malůvku.
Malá postava se slzami na tvářičkách vznášející se ve vzduchu bylo ve skutečnosti malé dítě v kaluži krve a ty slzy byla krev, co se mu dostala na obličejík.
Co bylo ale horší, byla proměna rodiče. Po těle měl rudé kruhy, na tváři široký úsměv s ostrými zuby, co vlekl tělo za sebou. Peněženku vystřídala krabička cigaret a modrou bundu... fialová košile.

"Proboha! Stalo se ti něco?" uslyšel za sebou Mayin hlas. May se nejspíš lekla, když ho tady viděla uprostřed rozházených papírů, vedle převrhlé židle, jak tady civí na kus papíru... po tmě.
Mike nebyl schopný promluvit, jen ji ukázal, co držel v ruce.
"Pane bože! Kde jsi to sehnal!" vydala ze sebe Mangle a omotala se May kolem krku.
"Ty o tom něco víš?" zeptal se Mike.
"Ne, ale vím, kdo o tom vědět bude! Jdeme!" popadla ho May za loket a proběhla chodbou, jak nejrychleji mohla.
Roboti se pomalu probouzeli a vydávali ze sebe prapodivné zvuky.
"Vy všichni! Ke stolu, rychle! Někdo sežeňte Goldyho!" ani se nezastavila a Mangle se zavěsila na lustr.
Foxy se poslušně vydal směr chodba a ostatní slezli z pódia. Freddy ještě párkrát třísknul do hrací skřínky, aby přestala hrát a povolil se zámek na víku.
"Děje se něco?" pípla Chica a nechala Foxyho s Goldym, ať projdou kolem stolu dál.
"Kdo z vás ví něco o tomhle!" praštila rukou do stolu a před sebe položila onu kresbu.
Všichni se nahrnuli kolem několik let starého menu. "Já si pamatuju, jak to někdo vedle mě kreslil!" oznámila Chica. "Chtěl po mě červenou pastelku a já tak musela udělat berušku zelenou." "Jasně, Tony! Ten přece šel domů dřív! Než jsme šli do tý chodby!" dodal Bonnie.
"Jakej Tony! Jaká zelená beruška! Jaká chodba! Uhněte! Já to chci vidět taky!" řval za nimi Marionette, ale nikdo ho nenechal ani nahlédnout. Až když si všichni prohlédli obrázek desetkrát, začali si mezi sebou povídat a Marionette se mohl natáhnout pro papírek.
"A ty o tom něco nevíš?" zeptala se ho May
" NĚCO NEVÍM? Já jedno vím!" vyjekl a málem kresbu probodl svými drápy.
"Jak to můžeš vědět? Odešel jsi ještě před Tonym!" podivil se Freddy.
"Vím to..." pokrčil rameny, sundal si masku a vytáhl odněkud kus zelené látky, který se odstínem podobal té na obrázku
"Vím, co se tam tehdy stalo... možná až moc dobře..."

_________________
Tak když jsme u toho... Jde se na TAG!

1. Oblíbený díl FNaF?
Oblíbený díl FNaF... hmm... tak to bude FNaF 1, nebo FNaF 3... FNaF 2 je na mě moc a FNaF 4?! No to jsem se neodvážila ani zapnout!!!

2. Nejméně oblíbený díl FNaF?

Jak jsem říkala, FNaF 2. Nic proti němu, je to fajne, že tam máme světlo, masku a dokonce i pitíčko zdarma, ale... je jich tam moc! Jako animatronici mi nevadí, ale ten spratek jeden vysmátej, co i dráždí nervy, toho bych rozmlátila kladivem a... no, jdeme k další otázce

3. Nejoblíbenější postava?

Asi Endoskeleton? (nebo jak se po píše) ten je tam jedinej hodnej ať se děje, co se děje!

4. Nenáviděná postava?

Malej... vysmátej... spratek... s... balónkama...

5. Oblíbený FNaF song?

Eee... asi tahle: https://m.youtube.com/watch?v=y5RJvgGQDsY

6. Oblíbený FNaF speedart?

Tak speedarty moc nesleduju, asi to, co občas kreslí naše Beast, ta umí udělat Bonnieho z brambory!

7. Nejlepší Let's player

Já nevim, nějakej Markipli- Markipil... vy víte, koho myslím...

8. Nejlepší jumpscare

...všechny vám přivedou infarkt... teda, až na... vysmátýho... spratka...s... balonkama... ten mě naplňuje pocitem, že musím někomu vyrvat střeva!

9. Nejhezčí postava z hlediska vzhledu?

... Endo!

10. Názor na chlápka ve fialové košili?
Podle mě to je někdo, kdo pracoval buďto v kuchyni, nebo jako hlídač. Jak jinak by se dostal k noži, kterým zabil ty děti... pokud zabil ty děti nožem, nebo do míst, kam mohou jen někteří zaměstanci?
PS: Pedofiiiiiil! Pedofil je to!
Ale to není moc podstatné, ono, víte, jak je ta minihra z foxym, jak foxy běží za dětmi a když běží po 3, nebo 4, děti jsou mrtvé?
No, za závěsem je taková osoba o dost světlejší, než 'Purple guy'.
Kdo to je? Nevím...Možná jeho komplic... možná další pedofilní psychopat...
Mám teorii, že vrazi dětí byli DVA! ANO DVA!
Stringless vám tu motá hlavu svýma teori-věcičkama, ale dává to smysl... teda mě jo.
Tak, jak chcete zabít pár dětí a schovat je, uklidit stopy, zničit nahrávky kamer a já nevím, co ještě za dvě minuty? Nejde to (ne, že bych o tom něco věděla)
Bude vám to trvat dlouho. 30 minut, hodinu, dvě...
Za tu dobu si ostatní začnou říkat, kde jste, proč nejste v práci a začnou vás hledat.
Najdou vás a BUM! Jdete za mříže, na křeslo, nebo do kazajky! TO CHCETE!?
Když ale máte někoho, kdo za vás udělá vaši práci, pomůže vám zničit důkazy, nebo alespoň přesvědčí okolí, že jste tam, kde být máte, nikdo vás hledat nebude, nikomu to nebude připadat divné (krom rodičů) a vy můžete v klidu cpát dětičky do kostýmů zvířátek.
.... toť vše!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bea(st) Bea(st) | Web | 6. března 2016 v 18:33 | Reagovat

Já neumím dělat z brambory Bonnieho! To je něco.. Divnýho! Ano! Ale jinač moooooc mě napínáš! Hehehe. Těším se na další díl :D Vííííííííííííí

2 Jane The Killer Jane The Killer | E-mail | Web | 7. března 2016 v 14:42 | Reagovat

Další FNaF tag ^^

3 Ami Ami | E-mail | Web | 7. března 2016 v 14:51 | Reagovat

FNaF FF: Kurva, jak to robíš? To je taký napínak! :D Ja... neviem to popísať. Je to celè takè... tajomnè a záhadnè a plnè otázok, z ktorých sú ďalšie otázky :D That's awesome!!!! :)

FNaF TAG: Aha, tak predsa si ho spravila, no xD.
A Balloon Boy? Kto ho má vôbec rád? Veď to je taký buzerant, že som si ho ani nedala do mojej FNaF FF :D.
A je to pravda, Bea(st)inka dokáže urobiť zo zemiačiku Bonnieho! :-D :D

4 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 7. března 2016 v 18:49 | Reagovat

[1]: ty dokážeš vše! Ty jsi kreslící Chuck Norris!

[2]: hehe neboj, já netaguju, já loutka, já hodná!

[3]: ďákuju!!!
vše je opředeno fialovou, co? Ale když se hodně zamyslíš, konec se dá odhadnout už teď... nebo většina konce!
Jo no, zabít toho malýho spratka s balonkama!...ani u mě neni...a nebude.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama