To dokáže jen Chuck Norris!!!

27. dubna 2016 v 18:55 |  TT
A jéje! To jsme se báli všichni!
Máme tu naší Waveline navrženou povídku, při které vám budou vstávat vlasy hrůzou a budete si přát, aby vás Chuck Norris odstřelil svým rozbitým samopalem...
Začíná totiž TT!!!


Již pravěcí vynálezci bake-rolls vyprávěli legendy o velkých zářivých mracích a neznámých 'bozích', kteří sestupují na zem v různých podobách, aby nastolili buď mír, nebo rozpoutali nekonečný chaos.
Tyto zvěsti a povídačky se šíří napříč celou historií lidstva až do současné doby.
Ačkoliv jsou tvrzení vždy rozlišná, jedno zůstává stejné.
Nejdříve se z dáli ozve nevinné: Pink fluffy unicorns dancing on rainbows, poté se na obloze objeví velká létající loď, co připomíná růžovou cukrovou vatu a nakonec se vylodí i posádka 'duchů'.
Mnoho kmenů, zejména z oblasti Papui nové Guiney prý trvdí, že jejich předci s duchy z růžového mraku vedli boj, který prý ukončil muž s ohnivým klackem.

Nejde ani o bohy, ani o duchy, ale o skupinu cestovatelů časem, kteří pod velením Agentky, jejíž jméno je uváděno pouze jako číslice 6-18, snaží opravit chyby a katastrofy způsobené bývalým a zcela nezodpovědným cestováním v čase a to již od roku 2118.
Bohužel se mnohokrát stávalo, že při svých historicky záchranných akcích utrpěl jeden, nebo více členů posádky zranění.
Protože byla jejich loď sestrojená z vysoce odolného materiálu, který vy v 21. století znáte jako 'cukrová vata', která nesnese jiný zdroj energie, než kterým je kyslíková bombčka, nemohli si dovolit robotického doktora.

Ale, (jak se říká v 22. století) kam nemůže robot, tam se nasadí člověk...

"Takhle to dál nejde, musí tu být doktor!" naštvala se agentka 6-18 a vztekle hodila obvaz na nadýchanou podlahu vesmírné lodi. "Nebo až nás příště napadne megakapybara, jsme bum taka a myslím tím opravdu BUM TAKA!" dodala opírajíc se o svůj deštník, co ji sloužil jako štít o zbraň zároveň a přešla k oknu, z něhož bylo vidět na prosté lidi a ulicích, co netušili, že je zrovna sleduje super tajná policie cestovatelů v čase.
Agentka se otočila ke členům své posádky, která by se dala nejlépe popsat slovem: DIVNÁ.
Na nadýchaných a poněkud lepkavých křeslech sěděli hlavní členové:
Muž se zpřelámaným samopalem držícím po hromadě pomocí rozvařené špagety, dáma pečlivě leštící svou mísu na zapékání, do které by se snad vešel i vorvaň nadívaný makaky, další žena, co si promíchávala karty a místy zvolala cosi jako velká chyba, špatné směry, cesta zla a zničených duší .
6-18, jak ji budeme říkat ji po zbytek jejího života, vzala do rukou kormidlo, co bylo také slepeno špagetami a prudce s ním otočila, že se celá loď málem překlopila vzhůru nohama.
Měla namířeno k nejbližší nemocnici, ze si které měli 'vypůjčit' jednoho doktora, nebo doktorku.

Loď se zastavila přímo před čtyřmi budovami.
Jedna z nich byla nemocnice normální, zatímco ty ostatní... to byla psychiatrická léčebna.
Na misi DOKTOR byl poslán Chuck Norris se svým špagetovým samopalem.
Dostat se přes vysoký plot plný ostnatých drátů byla hračka, když umíte létat v hořící plachtenici a zbavit se armády strážců?
Pche, s malou pomocí zmuchlaného kapesníku, co ležel u brány blázince levou zadní!
To víte. Chuck Norris dokáže vše.
Dokonce to, co normální lodé ne.
Jako si zaměnit dvě zcela odlišné budovy a místo do špitálu vtrhnout na psychinu.

Tu budovu znal i ty, kteří si zatím plni života pobíhali po urdžovaných světle zelených chodbách.
Za 50 let se sem totiž vrátí aby tu zachránil mečouna Mirandu.
To mu připomnělo, že by ji měli konečně vyzvednout z Malediv.

Snažil se jak mohl, ale doktor tu nebyl nikde k nalezení.
Když se zeptal jakéhosi chlapíka, co si pravou rukou drásal polovinu obličeje, zda-li si nemůže promluvit s jeho ošetřovatelem, dal se na útěk vykřikujíc něco o pekelné doktorce, co chce jeho slezinu.
Chuck jen pokrčil rameny a pokračoval dál chodbou.

Bylo dopoledne, konec roku 1957 a všechno vypadalo na další normální směnu ve zdech bílého pěti patrového domu známý také jako psychiatrická léčebna.
Nacházíme se v pátém patře první budovy, na místě, kde se odváží pracovat jen ti, co jsou sami naprostí vyšinutci.
Místní pacienti byla jen směs vrahů a zločinců, jejichž mysl byla stejně chaotická a černá, jako jejich trestní rejstřík.
Zrovna bylo krátce po desáté a všichni kteří netrpěli příznaky tuberkulózy, co se tu poslední dobou šířila, hráli různé 'klidné' a 'neškodné' 'společenské' hry, co jim údajně měly pomoci s jejich sebekontrolou... no... dodnes se neví, kdo to vymyslel, ale v případě těchto šílenců to nějak nefungovalo.

Uprostřed místnosti se snažila rovně stát doktorka, co nad nimi měla dozor a přes roušku na obličeji se po nich snažila křičet.
"TY TAM! Polož to! Nestrkej tam tu ruku! Nekousej si to, nebo dostaneš límec! Přestaň s tím zpěvem! Nelez po tom lustru! O co se snažíš s tím prostěradlem a kdes to sehnal! Pane Smithsi, buďte tak hodný a skočte se zpět do klubka.... PROBOHA POLOŽ TOHO CHUDÁKA!" vykřikla a rozeběhla se k muži, co za řemínek kazajky držel nějakáho blázna, co navíc vydával zvuky letadla.
Chtěla začít něco ječet, ale přes hlavu ji bylo přehozeno prostěradlo a zatímco se z něj snažila vymotat, všichni z místnosti utekli ven.Vzali to přes karanténu, kde se většina z nich nakazila tuberkulózou a všichni, dokonce i ti z jiných oddělení o pár týdnů později zemřeli... nu což, se stává.
Když se z prostěradla pokrytého hodně divnými věcmi vymotala ven, před ní stál jen jediný člověk.
Byl to Chuck a než se stalo cokoliv dalšího, praštil paní doktorku v bílém plášti do hlavy a za nohu ji odtáhl do lodi.

Doktorka se probudila když byla loď kdesi v mezi-časoprostorovém pásu.
"Vítáme vás na palubě, paní doktorko a omlouváme se za hrubé zacházení během vašeho příletu." oznámila ji 6-18 a na kost vyhublá postava v tmavé cukrové chodbičce se zlověstně zasmála.
Agentka na ni ukázala deštníkem. "To je náš Spalovač svědků. Ná na starost likvidaci všech, co nás kdy viděli."
"Likvidaci!?" vyjekla doktorka a uvědomila si, že ná na sobě jakési futuristicé oblečení. Šedý huňatý rolák, KALHOTY z neznámé látky, podivný typ bot a rouška přes její obličej byla také jiná a popravdě ji znemožňovala dýchání. Alespoň, že se její plášť nezměnil.
"Nebojte, jen nechtěných svědků. Vy jste pro nás záchrana. Budete nám pomáhat!" mávla 6-18 rukou a doktorka by nejraději popadla prodloužené rukávy jejího kabátu a zavázala jí je za zády.
"Pravda, vy psychiatra potřebujete!" protočila očima a nebylo ji jasné, jestli se všichni okolo ní zbláznili, nebo má jen nějaké vidiny.

"Co že jste řekla?" podivila se dáma se zapékací mísou.
"Že potřebujete psychiatra a já jeden jsem!" odpověděla ji a pokusila ze sebe setřít lepkavou cukrovou hmotu, co se lepila snad všude.
"Psychiatr? Vy nejste doktorka?!" zalapala 6-18 po dechu a hodila po Chuckovi vražedný pohled.
"Jsem doktorka Stringlessová, pracuji na psychiatrii, ze které mě tenhle chlap unesl!" řekla doktorka a také se podívala na Chucka.
"Tak vidím, že Chuck Norris dokáže snad úplně všechno." vykoukl z dílny člověk s pet lahvemi na nohou žužlajíc kuřecí kůžičky, co opravoval nějaký přístroj pomocí korálků.

Spalovač svědků mezitím ´vzala do ruky klíče a chystala se doktorku zařadit k 'nechtěným svědkům', ale 6-18 ji včas zarazila se slovy, že psychiatra tu stejně budou dříve, nebo později potřebovat.

Poněkud vyděšená doktorka si prohlédla loď a 6-18 ji hned začala vysvětlovat celou tu situaci, a tu pohromu, co se v roce 2118 udála , přičemž často používala slova jako lumík, makak, bum taka, lak makta a podobně (tyto slova byla převzata z jazyků mimozemských civilizací) . Poté ji dovedla zpět do hlavní bubliny, kde zatáhla za páčku z BeBe sušenek.

Přímo před nimi se objevil jakýsi problikávající portál, co byl nastavený na určité pozemské souřadnice a na určitý rok, měsíc, den, hodinu, minutu i vteřinu.
Nyní to bylo město -DATA-CHYBÍ- , čas 10:04. Tedy čas, kdy se Chuck vydal na zpackanou výpravu do nemocnice.
"Tohle je stroj času a funguje tahle:" ukázala na kotouč z oceli svým deštníkem a několikrát zatáhla za páčku.

Na tabuli se ukázal Atlantik, 14. 4. 1912. "Hale, další věc, co můžeme opravit!" vykřikl ten týpek v PET teniskách.
Doktorka nic nechápala a pokusila se pro tohoto prapodivína vymyslet vhodnou léčbu.
Celá posádka se seběhla k portálu, seřazena podle velikosti s batohy plnými věcí na cestu.
6-18 ještě podala doktorce Stringlessové hodinky, také fungující jako radar, nebo mapa ukazujíc, kde jsou i ostatní členové a pak zatáhla za páčku znovu.

Mezi kovovou konstrukcí probleskla trhlina časoprostoru ačerví díra táhla všechny dovnitř.
...
...
...
bylo dlouho ticho a tma, když v tom se odněkud ozvalo tiché:
"6-18! 6-18! Lumík kuk makak, 6-18!"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 27. dubna 2016 v 19:12 | Reagovat

Další důkaz že Chuck Norris je nejlepší!

2 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 27. dubna 2016 v 19:31 | Reagovat

[1]: přesně tak!

3 Bea(st) Bea(st) | 27. dubna 2016 v 20:55 | Reagovat

XD
No a tady se ukazují tři věci.
1) Chuck dokáže opravdu vše
2) Vy jste fakt magoři (v dobrém!)
3) Toho psychiatra budeme potřebovat všichni XD

4 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 27. dubna 2016 v 20:58 | Reagovat

[3]: karutuguna? Ghiiuchreech!
Ne, dělám si srandu.
1) já vím
2) taky víme!
3) my už ho potřebujeme dlooooooooooouhou dobu!

5 Bea(st) Bea(st) | 27. dubna 2016 v 21:31 | Reagovat

[4]: karrrrrí! Bakukhu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama