FNaF- nezvaní hosté part 2 AKA oprava, oprava a zase další OPRAVA!

4. května 2016 v 10:34 |  FNaF
Ok, nevím, co to tu včera bylo, ale snažte se na to zapomenout, ju?


Ještě ani nedošli do jídelny, už na ně zíraly zděšené páry robotických očí.
"C-co ten tady dělá!" Vykřikl Foxy a ukázal na fialovou košili svým hákem. "Uklidni se, lištičko, nic v úmyslu nemám... zatím." Ušklíbnul se a začal obcházet celou jídelnu. Někde se zastavit a poklepal na stěnu, jinde zase nahlédl za závěsy.
"Vy jste se snad dočista zbláznili!" Objevil se na nimi Goldy a odtáhl si ty dva do prázdné tmavé chodby. Než se ale stačil jen nadechnout, vletěl k nim Marionette, jehož maska nyní byla pravym opakem jeho pravé nálady, spustil na ně svou francouzštinou a mával kolem rukama. Kdyby si někdo nedal pozor, měl by zaručeně po oku, nebo alespoň pěknou jizvu na hodně dlouho.
"Jak! Jak vás vůbec mohlo napadnout ho sem vodit! To vám něco namíchal do pití, něčím vás vydíral, nebo vás snad mučil?! To máte paměť jepice, nebo jen postrádáte tak VŠECHNY mozkové buňky, nebo co!" Dupnul si svou špičatou nohou o kachličku, která div nepraskla a založil si ruce na hrudi.
"Ne, ne, ne, vy to jen nechápete! Nechte si to vysvětlit!" Zavrtěl hlavou Mike a překřížil před sebou ruce na nesouhlas. (A taky na případnou ochranu hlavy, protože všichni víme, co dokáže tenhle loutkařík, když se naštve)
"A co si máme nechat vysvětlit! Deset důvodů proč by nás měl rozmontovat!? No tak to ani náhodou, ať si táhne, odkud přišel, nebo mu k tomu ještě pomůžu a to se teprv-" Goldy, který byl už z jeho vztekání unavený mu jednoduše zakryl pusu. "Tak proč tu teda je?" Promluvil k nim nakonec.
"No, byl jsem ve svojí kanceláři a čekal na May a on ke mě přišel a řekl, že má něco moc důležitého, jo, chtěl jsem ho vyhodit, ale pak nám ukázal nahrávku, kde byli nějací chlapi a ti se domlouvali na vloupání... sem... dneska... ve tři..." vydrmolil Mike takovou rychlostí, že Goldy málem nestíhal vnímat.
"A nabídl nám pomoc a tu docela nutně potřebujeme, takže vztekejte se, jak chcete, on tu zůstane!" Doplnila May "To jako na furt!? No tak to mě radši sešrotujte!" Vyděsil se Marionette a už už se chystal jít směr skládka, i když neměl nejmenší ponětí, kde by mohla být.
"To ne, jen na dnešek, pak si zaleze hezky zpátky pod zámek!" Uklidnila ho May a podívala se na dveře skladu náhradních dílů.
"A co když nás začne jednoho po druhém rozebírat, no?" Prohodil Marionette
"Pokud ho budete poslouchat, ani se vás nedotkne!" Mávl Mike rukou a trochu nervozně zkontroloval hodiny, co už odbily jednu ráno.
Z jídelny se ozval hrozný rámus, křik a rána. "Dělejte, jako kdybych nic neřekl." Placl se Mike do čela.

"Co to děláš?!" Vyjekl Freddy, o kterého zakopnul, když hledal na podiu nějaké skryté místo pro rekvizity, co je sem stejně nikdy firma, kde je objednávali, nedovezla a asi už ani nedoveze.
Zastavil se v hledání a chvíli přemýšlel, co řekne, aby náhodou neprozradil o něco víc, než měl. "Nic... uhni na stranu." Zachraptěl nakonec a odsunul medvěda na kolečkách stranou. Podíval se všude koledm místa, kde Freddy obyčejně stál a když nic nenašel ani za oponou, seskočil dolů na zem a pokračoval kamsi dál.
Bonnie za ním zabrblal cosi do ničemů a kdo ví, čeho ještě a naladil si kytaru.

"A tohle bylo jako co!" Marionettův ne příliš nadšený pohled těkal mezi těmi třemi, naproti němu.
Vůbec se mu nelíbila jen ta představa, že by si měl nechat rozkazovat od někoho, kdo mu před několika lety zabodl nůž do krku a už vůbec ne fakt, že ta osoba teď v klidu pobíhá po restauraci.
Ještě chtěl něco dodat, ale pak si to rozmyslel a odebral se do své hrací skříňky trucovat.

Když se košilka vrátil, táhnul s sebou starý plánek restaurace a vařečku, za kterou ho Chica málem zabila na místě.
"Dobrá, nemáme čas na dlouhé vysvětlování, takže se to snazte pochopit na poprvé... podruhé to vysvětlovat už nebudu." Obešel plánek, který opřel o židli a začal do detailu vysvětlovat, co má v plánu. Ku podivu mu nikdo nic nenamítal. Nikdo neví, jestli to bylo díky May a Mangle, co se každou chvíli spražily pohledem, nebo tím, že opravdu všichni souhlasili, ale nikdo námitky neměl.
Až do chvíle, kdy došlo na Mikea.
"Ty budeš tady," poťukal vařečkou na místo, kde měla být kancelář hlídačů. "a budeš jaksi... mrtvej. No jo, se hold stává."
"P-po-po-počkej! Cože BUDU!?" vyskočil Mike ze židle."Tohle jsme si nedomluvili!"
"Ale klid, klid, jen naoko, jako, chápeš? Vystraší je to, budou zmatení a možná i utečou." Protočil očima
"No a co když to neklapne a oni přijdou na to, že mrtvý nejsem?" Posadil se zpátky na židli a přehodil si nohu přes nohu. "Ále, kecup s vodou po tmě od krve snad nepoznaj a při nejhorším jsem tady" ukázal na sklad "a do kanclu sekuriťáků se dostanu za pár vteřin... za tu dobu tě snad nezabijou-" na samotném koutku oka se mu odlesklo silné světlo. Tuhle noční hodinu žádná auta po silnicích nejezdila, poslední autobus jezdil před půlnocí a lampa už tři týdny nesvítila vůbec.
"Cože? Vždyť ani nejsou tři!" Pípla Chica zmateně a začala pobíhat okolo stolu jako splašené kuře.
Ti méně zmatení se okamžitě rozprchli na svá místa.
May s Mangle se schovaly na recepci, Foxy za závěsem v pirate cove, Marionettovi stačilo jen zaklapnout dvířka skříňky, Freddy s Bonniem odtahli Chicu na podium a Mike s Fialovou košilí přesprintovali do kanceláře.

"No a jak myslíš, že se dostaneš pro cokoliv červeného dřív, než se ONI dostanou sem!" Zavřel Mike dveře blíž ke vchodu.
"Myslím, že to snad ani nebude nutné..." Odpověděl mu a prohlížel si své zkrvavené oblečení.

... ... ..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 4. května 2016 v 17:50 | Reagovat

A jejej! Tu bude výmena košil! Super! Ďaľšia luxusná časť!

2 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 6. května 2016 v 12:55 | Reagovat

[1]: XD shirtswap! *le zdechla* no jo, škoda, že skoro poslední...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama