Neberte Perwoll... Nikdy nikomu neberte Perwoll a už vůbec ne sušenky!

7. května 2016 v 16:32 |  Nonsense!
Jup! Máme tu další Noncense, který mi už všichni na Skype nutí už tak týden.
Jako, já to napsat vážně chtěla, ale nemohla, sorry, nu!


Část 1. ...

Češi hráli proti Kanadě... nebo Rusku? (jde se poradit Wave a zjišťuje, že je offline) ... bylo to Španělsko!
Beast a Tikosvap seděli (pokud se to tak dá nazvat) na gauči a každou chvíli se ozval výkřik, nebo nějaká debata o tom, jaký super gól by to mohl být.
Beast k tomu ještě neustále pila nealkoholické pivo a jedla sušenky (a nikomu nenechala ani drobeček) a Tikosvap kmital pohledem mezi zápasem a obrazovkou svého počítače, kde byly zfilmovány snad všechny popravy světa.

Ami a Stringless byly v pokoji hned vedle a jediná zábava bylo tupé zírání do zdi. Ami si sem tam přičuchla Perwollu, nebo do sebe kopla jednu, dvě, tři... hodně odměrek a přemýšlela nad svým životem. No a Stringless uviděla klavír. Její oči byly v ten okamžik o velikosti vzducholodi.
Seskočila z křesla a i přes neustálé zakopávání o její nitky byla okamžitě u klavíru.
Byl tak nádherný. Tak elegantní, přímo, jako by ho přivezli z divadla, kde se na něm hrálo při baletech!
Ami se chytila na pravou stranu břicha aniž by ji hlídala (což měla za úkol) do sebe obrátila zbytek lahve a odhodila ji na zem.
Vlastně... těch láhví tu byla na zemi už pěkná spousta. Některá místa nebylo možné projít aniž byste zakopli o Perwoll black TO purple.
Když zjistila, že u sebe nemá další, neochotně se zvedla, chvíli zjišťovala, kde je nahoru a kde dolu a kde vůbec je a odešla do prádelny pro jinou lahev.

Stringless už na nic nečekala.
Otevřela klavír, co jí ukázal svůj zažloutlý úsvěv vznešenosti a prořupla si prsty, kterými se chystala zahrát takovou hudbu, jakou nikdo nikdy neslyšel... a doufejme, že ani dlouho neuslyší...
Jen co začala hrát, vletěli do pokoje Tikosvap s Beast a hledali, koho že tu mučí.
Tak se Beast podívala na String na klavíru a Ami, co se právě vracela i s Perwollem na obličeji.
"Ježiš, Marjá, Jozef, Stringless Boha jeho! My víme, že na klavír neumíš, tak přestaň!" vykřikla, vzala ji za nitky a sundala ji z klavíru dolů.
Tikosvap, když došel ke skličujícímu zjištění, že se tu žádná vražda, nebo poprava nekoná, vrátil se ke svému hokeji a popravám a těch tří si už dále nevšímal.

"To ji nemůžeš hlídat?" podívala se vyčítavě na Ami, která z toho vybrusila s fialovou tekutinou na obličeji. "Ja? To nie ja! To Perwoll!" sedla si zpět do křesla a pořád si držíc pravou stranu břicha usnula.
Beast na tohle už nic neřekla. Jen se zakousla do své čokoládové sušenky, napila se piva a šla sledovat posledních pět minut zápasu.
Ami spala jako mrtvola. Vypadalo to, že ji už neprobudí snad nic. A opravdu. Ani Stringlessin bungee seskok na její obličej ji neprobudil. Dokonce ani nevypadalo, že by tu šlupku, při které ji Stringless málem vykopla oko zaznamenala!
A to znamená jen jediné...
Čas si na Ami udělat pár testů a možná i nebezpečných experimentů!
Hodněkrát už přemýšlal nad tím, kolik v sobě Aminečka toho Perwollu vlastně má. Stringless z poličky sebrala takovéto policejní dýchátko, kterým se měří alkohol v krvi a krevní test na drogy. (Neptejte se, kde je vzala)

Jelikož Ami usnula nosem do křesla, přešlo se na krevní testy.
Už při odběru byla krev úplně fialová a když do toho Stringless dala papírek na drogy a snažila se přečíst, co znamená co, papíek nebyl ani žlutý (negativní), ani bílý (pozitivní)... on... v tom, co kolovalo v Aminých žilách jaksi...zmizel!
Stringless si taky všimla, že je Ami už delší dobu celá skroucená. Tak si logicky odvodila, že její játra nespíš vypovídají službu.
Zvedla jednu lahvičku, aby si mohla přečíst, co v tom vlastně je. Ještě ani nedočtla třetí řádek složení a už měla jasno.
Tuhle závislost musí utnout jednou pro vždy.
Přeběhla ke stolu s telefonem a vytočila nějaké číslo.
Trvalo dlouhou dobu, než to někdo zvedl (asi třicet let), ale štěstí, že to alespoň zvedl.
Ze sluchátka se ozvalo pisklavé Haloo? a Stringless odtáhla šňůru se sluchátkem dál, aby je náhodou Ami nemohla zaslechnout. Když byla podle sebe dost daleko na to, aby je Ami slyšela, odehnala od sebe nějakého sibiřana a opatrně promluvila: "Wave... nemáš pořád ty žížaly?"

---

Ami se probudila a před ní stála Stringless navlečená to bílého pláště držíc v rukou nějaké papíry pár lahviček bez obalu a pak pár lahví tvrdého alkoholu. Všechen Perwoll, i ten, se kterým usnula v ruce, byl pryč, schovaný a kde, to se Ami nikdo neobtěžoval říct.
"Čo to má znam-" chtěla po ní vyjet, ale dostala kapesníkem do hlavy, což ji uklidnilo. Stringless si na obličej nasadila bledě modrou roušku. "Budeme si muset promluvit... velmi vážně PROMLUVIT!"

Konec první části...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bea(st) Bea(st) | Web | 7. května 2016 v 17:14 | Reagovat

XD Hale ale já se na ty popravy koukala taky! Ale to nevadí nevadí...
Češi vs Lotyšáci plyšáci? Jirkooooooo? XD
Čekejte další spam XD
Wheeeeeeeeeeeeeeee

2 Ami Ami | E-mail | Web | 7. května 2016 v 22:52 | Reagovat

OmZ napíš aj ďaľšiu časť prosím. XD
Beast neberte sušienky! (Okrem mňa, hehe! *zoberie si krabičku sušienok*). A String! Pozor na Perwollík..

3 Bea(st) Bea(st) | 8. května 2016 v 9:23 | Reagovat

[2]: No toto?! Tak to teda ne! *vezme si šušenky zpátky* Mojeee!

4 Ami Ami | E-mail | Web | 8. května 2016 v 10:49 | Reagovat

[3]: Aspoň jednu plošííím! *snaží sa Beast vytrhnúť krabičku* Ňaaaah!

5 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 8. května 2016 v 14:19 | Reagovat

[3]:

[4]:
A se mnou se jako nerozdělíte, jo?!
*přidá se do chumlu šílenců bojujících o sušenku*

6 STIAK STIAK | E-mail | Web | 14. května 2016 v 17:49 | Reagovat

Oh my gawd.
I love it.
XD

Já chcu vííííc ;w; XDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama