Červenec 2016

Podkroví 4.

31. července 2016 v 13:47 Podkroví
Jen vám chci oznámit, že za 6 dní odjíždím pápá na soustřeďko a to az do desátého a od patnáctého , takže počítejte s tím, že bude minimum článků a to minimum se pokusím napsat ještě za těhle 6 dní, což znamená 1,2 článků za den!

Povídky z 4. třídy

28. července 2016 v 11:48 Příběhy bez pokračování
Už jako malá jsem často vymýšela příběhy a různé spatlaniny, které skončily dřív, než vůbec mohly začít. Takové to nejhorší období bylo kolem 4.-5. třídy, kdy jsme měli v literatuře i psaní a sloh. To jsem byla schopná napsat román o... čemkoliv a ještě jsem na to byla hrdá. Teď bych svou devítiletou já profackovala kastrolem. Ale alespoň tam mám důkaz, že naprostým cvokařem jsem byla i jako děcko
Rozhodla jsem se vám sem pár věšišek vypsat, i když se za ně půjdu někam oběsit...

Back in 1958...

26. července 2016 v 17:42 Blázinec I
Awwee! Máme tu staré známé a neště mnohem víc. Doufám, že tohle je naposled, co tuhle rubriku přepisuju, ale u někoho, kdo nepozná rozdíl mezi vlastním obličejem a papírem na kreslení, nikdy neříkejte nikdy. Trvalo mi docela dlouho, než jsem dala dohromady první díl něčeho už tak zažitého a jasného, jako je cvokhaus a popravdě, ani jsem nečekala, že mi to bude tak dlouho trvat! Ale co, čekání je u konce a zatímco vy si budete v klidu pročítat, já se pokusím najít něco k jídlu, protože jinak asi vážně zdechnu! (neměla jídlo 2 hodiny)

Oongaa nda Boonga 3?

24. července 2016 v 18:06 Oongaa nda Boonga
Ohmův Bože! OnB tu nebyla už ani nepamatuju! Tady se asi dost projeví ta propast mezi tím, jak jsem psala někdy v únoru a jak teď... no jejej... už vidím, jak mi tu zase skáče total ignor!
(Taky si moc nepamatuju, co jsem přesně psala, nebo nepsala, ale pochbuju, že by si to někdo z vás po takové dlouhé době pamatoval)
A Ohmův Bože po druhé! Wave ožila!

Meet the cvokhaus!

18. července 2016 v 20:41 Blázinec I
Říkala jsem si, že pro začátek (druhý zažátek) by bylo dobré si podrobně rozdebrat, kdo je kdo a co dělá dřív, než v tom budu mít sama hotový mišmaš. A taky to tu mělo být už někdy... v prosinci? Jenže díky Stringless a její lenivosti, nedostatku času, nápadů a Waviny absence na Skypu je to tu... v červenci... přeji hezké počtení, tenhle článek mi s největší pravděpodobností roztrhá zbytky nervů na kousky!

Podkroví, myslím 3.

17. července 2016 v 20:29 Podkroví
Fjuh! Už si ani nepamatuju, kdy jsem tohle psala naposledy... a ani nevím, proč jsem přestala.
Velý článek je psaný na tebletu, omluvte prosím moje překlepy... a možná že tu bude i jedno překvapení navíc... ale pššš!

Elizabeth's Journey- jedeme od začátku!

13. července 2016 v 21:15 Elizabeth's Journey
Whapadipadidlidů, já mám nůž a brzo tu blbou wi-fi zabijů! Ano, moje wi-fi je poslední dobou tak šílená, že o ní začínám skládat písně. A já doufám, že hodně brzo přijde opět k rozumu, nebo ji kopnu rovnou směr novodobý Blázinec (1. zš Kolín) a tam si s ní poradí! (Chuck: I když je zavřená a nikdo tam není?) Ano! To ji alesoň naučí... respektu... k oveším... (Halina: *volá odbornou pomoc*)

Five Nights at Freddy Fazbeast- part 1

11. července 2016 v 12:03 Nonsense!
Po tomhle si mě můžete třeba roztrhat, pověsit, podpálit, rozškubat, popravit, utopit a já nevim co ještě...

překopáváme všechno a všechny!

7. července 2016 v 15:23
Haiii! Dneškem počínaje se tu budou bourat stěny, pálit a přetvářet povídky a vlastně nic nezůstane na svém místě... Tady máte seznam a stručné vysvětlení proč:

Prázdniny děsu

6. července 2016 v 12:32
Neuvěřitelný! Opravdu neuvěřitelný! Mám šest dní zpoždění! Šest dní! Tohle si neodpustím!