Září 2016

Blázinec I- V

28. září 2016 v 9:09 Blázinec I
Ok, vím, že poslední dobou tady nějak porušuji pravidelnost článků a některé z nich odstrkuji na stranu, ale v mém novém rozvrhu všech školních a hlavně těch mimoškolních věšišek můžu být ráda, že mi na můj blogíšek zůstává nějaký ten čas! Taky v nejbližší době plánuju vydat jakýsi megadlouhý díl EJ, TTP a TT protože se ze mě stává tak šíleně líný papuchalk a navíc zkracuju články a to vážně hodně, což se mi nelíbí ani trochu!

Podkroví 5.

23. září 2016 v 20:18 Podkroví
Baf! Lekli jste se? Trochu jsem si tady hrála s layoutem a ještě si nejsem jistá, jestli to tak nechám, nebo ne, takže kdyby něco, tak jakože nic!
A taky enjoy this Podkroví! Vím, že tenhle díl bude tak trochu o ničem, ale pořád lepší něco, než nic a zkracovat zbytečně příběh se mi taky nechce a pořád na tu část, kdy se to velé rozjede čekám... takže prozatím enjoy!

Under your bed 2

20. září 2016 v 19:26 Under your bed
*vykoukne odnikud* Háló? I'm here! Je tu vůbec někdo? Protože jestli ne, tak já si balim svou oveši a jdu pápá! No hurá, pokud tohle někdo čte: Hai!
Možná si teď budete říkat: Proboha, co to tady zase je, co to tu Stringless popadlo!
Nebojte, nic, jen jsem se rozhodla tak trochu poupravit název této povídky, jelikož nějaký autor už věc se jménem Me and my monster napsal... pro pána Marka Antonína, dneska je tak těžký něco pojmenovat!

OnB part 5

18. září 2016 v 11:05 Oongaa nda Boonga
Nestíham...absoluto nestíhám...vydávám... *omdlí*
Ouhej! I did it! Poslední část OnB! Bylo fakt divný předělávat tanec a hudbu na děj, ale popravdě to byla celkem sranda, doporučuji vám někdy něco podobného zkusit, pokud se chcete zbláznit!

OnB part 4

11. září 2016 v 10:14 Oongaa nda Boonga
Zase jsem líná jak šutročerv a nevydávám absoluto nic, články se mi hromadí a já si tady v klidu sedím a čumím na ně. Taky jsem chtěla konečně začít makat na novém layoutu, jenže nevím, co by na něm mělo být...
Anyway, tahle povídka se blíží ke svému konci, jelikož je složena podle tance, co trval cca tak 3 minuty, takže try to enjoy a já si idu zopáknout kroky, nebo spíš úskoky a motání se.

TT- 3-10

8. září 2016 v 20:05 | Beznitka Loutkovská |  TT
...bez komentáře...

Nejdivnější věci, co se odehrály za tu dobu, co jsem tady

4. září 2016 v 20:07 Podivnůsky...
Hai! Remember me? That purple thingie right here... it's back... back again... *evil face lvl. Possessed chicken*
Tak nějak úvodem, myslím, že každý za dobu svého bytí na této (nebo kterékoliv jiné) planetě se setkal s něčím, nad čím mu ten hlasek v hlavě vyprsknul: Jakože whaat?! ...ano. Přesně tohle myslím. Už jak kdysi dávno v podivnůstkách předtím jsem se ptala různých lidí (teda doufám, že to byli lidé) na jejich nejdivnější, nejděsivější, nebo nevysvětelné příhody, zážitky, vzpomínky a další věšišky okolo. No a dnes jsem vyhrabala něco zajímavého i já samotná.
Takže try to enjoy a why not write me about your strangest strangie you've experinced down in the comments! *už neví, co mumlá*

Blázinec I- IV

2. září 2016 v 20:09 Blázinec I
O'haiiiou, pozemšťané, ufouni a všechno mezitím!
I'm here po nespočtu shlédnutí všech videí s ještě větším nespočtem uhranutých a paranormálnostmi prolezlých (nezná jiný pořádný překlad pro slovíčko haunted) léčeben, věznic a špitálů z celého světa a wohowou, musím říct, že to bylo vážně inspirativní, i když teď asi tři týdny neusnu... thank you, zpívající doktoři na střeše!
Anyway, kdo se cítí back ve své třídě jak mezi bandou uřvaných šmaghajnů, co by si zasloužili dr. Heisenberga? *zvedne pařát hore*