Říjen 2016

In Progress- OhMyAmon-Re!

30. října 2016 v 22:05 ...Loading...
No teda, to jsme se tady ale dlouho neviděli! Hai!
A ano, tak trochu jsem čekala na moment, kdy konečně budu mít nějkou rubriku, kam budu moci zapisovat i věci, které zatím nikam nepatří, a také jsem po dnešním výletu za příbuzenstvem tak utahaná, že mi nepomůže už ani oveše zalitá energiťákem. Právě tady sedím ve svetru a tom nejdelším pyžamu, co mám, still zmrzlá na kost a moje řasenka se mi snaží vypálit oči. Už zase.

O čem že to bude?

29. října 2016 v 18:01 ...Loading...
HouhejHai! Je tu vysoká pravděpodobnost, že můj mozek zase šílí!

TT- jak se správně zbavit nejen moru part 2

27. října 2016 v 14:20 TT
Pozor! Pokud by někdo z vás uviděl osobu silně připomínající lidskou Makrelu, prosím, kontaktujte pomocí karkulaček Loď 6- FluFFy a za žádnou cenu se ji nepokoušejte usmažit sami! Její makrelovitost by vás mohla neblaze poznamenat na vašem zdraví jak duševním, tak zdraví vašich plochých a naprosto neohebných nohou!

Rok 2417- part 5.

21. října 2016 v 19:34 Rok 2417
No to jsem ale zas aktivní... ne, vymlouvat se na učení se a tanec nemůžu, protože to mi čas nijak neomezuje... ale po těch osmdesáti testech jsem tak zničená, že jsem ráda, že si ještě dokážu umíchat oveši! Díky Marku Antonínovi za naše milované pracovky (co jdou holkám překvapivě lépe, než... ehm ehm... technickému pohlaví ehm) a našeho učitele, který nás donutil ty obvody 5x předělávat, dokud ta nanicovatá žárovka nezačala konečně svítit! (Po 90 minutách bádání se zjistilo, že je vadný kabel)

...wait, kde jsme to skončili? Jo, už viem, roboti...

TT- Jak se správně zbavit nejen moru part 1

15. října 2016 v 19:24 | Beznitka Loutkovská |  TT
No ohaiou! Jsem tady znova a právě jsem proběhla kolem šatny devět a půlkrát rychlejší, než-li rychlost světla znásobená o průměrnou rychlost nabitých elektronů bromu. Prostě jsem nechtěla být unesena chlápkem z balkonu, ok? Anyway, je tu po... co je dneska... nevím, jaké době TT.

Under your bed 3

9. října 2016 v 11:50 Under your bed
Helou! Back again! A už mám jen čtyři nehty z deseti. Ty svině se mi zlomily zrovna teď... nemám je ráda...

Velká CD bitva

2. října 2016 v 21:27 Příběhy bez pokračování
... já... to se vysvětlit snad ani nedá!
Snad jen jako malý příběh pro Wave, která chyběla jediný den ve škole, kdy se něco dělo!
... co to k sakru zase vydávám! *facepalm o zeď*

Elizabeth's Journey- IV

2. října 2016 v 10:31 Elizabeth's Journey
Achrichjů, jak špatně se mi tahle rubrika píše, to je neskutečný, ale trest je trest a já ho musím dodělat, jinak by to dopadlo ještě hůř! Sice to bohužel není nic dlouhého, ale něco lepší, než nic!